Áruátvevő [Hungary]

A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

ÁRUÁTVEVŐ

munkatársat keres!

Munkavégzés helye és ideje:

Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1. – Harbor Park
2 műszak: Hétfőtől péntekig 6:00 – 14:30, 13:30 – 22:00

Amit nyújtunk neked:

  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulást és a szakmai fejlődés támogatását
  • Jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatást
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Teljesítményhez kötött alapbéren felüli díjazást
  • Jelenléti bónuszt
  • 100% útiköltség támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Érdről céges busz biztosítását
  • Számos céges rendezvényt

Főbb feladataid lesznek:

  • Beérkezett áruk lepakolása, kicsomagolása, azonosítóval való ellátása (pl. kód, címke)
  • A megrendelt mennyiség és a beérkezett mennyiség összehasonlítása
  • Az áruk fizikai mozgatása, cikkszámonkénti szétválogatása
  • A rendszerből keletkező és a beérkezésnél kapott valamennyi bizonylat dokumentálása

Ideális jelölt vagy ha:

  • Raktározási területen szerzett tapasztalatod
  • Fizikai teherbíró képesség

A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból.

Állás típusa: Teljes munkaidő, Munka műszakokkal

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال