Stock Control Lead [China]

A Career at HARMAN

As a technology leader that is rapidly on the move, HARMAN is filled with people who are focused on making life better. Innovation, inclusivity and teamwork are a part of our DNA. When you add that to the challenges we take on and solve together, you'll discover that at HARMAN you can grow, make a difference and be proud of the work you do every day.

Fbb feladatok, munkák:

  • A zavartalan anyagellátás biztosítása a fizikai és a rendszerkészlet folyamatos egyensúlyban tartásával.
  • Együttmködés a raktári és termelési részlegekkel.
  • Napi selejtezési és blokkolási folyamat rendszerbeli könyvelése, mozgatása a minségügyi adatok alapján.
  • A napi ciklikus számolás lebonyolítása, a számolók napi munkájának a meghatározása az ABC analízis alapján.
  • A napi számolás eredményeinek a kimutatása, eltérések elemzése, végs eltérés meghatározása.
  • Napi, heti, havi eredmények jelentése, kimutatások készítése.
  • Leltárak elkészítése, lebonyolítása. Leltáreredmény kimutatása, majd jóváhagyás után az eltérések könyvelése. Leltár során felmerült problémák elemzése, eszkalálása, folyamatos nyomonkövetése.
  • Az adott projektre vonatkozóan mindenkor érvényes, a mszak munkájához kapcsolódó alapdokumentumok, folyamatok, munkautasítások és vállalati szabályok, szabályzatok ismerete, azok betartása a munkafolyamat során.
  • Figyelemmel kíséri, szervezi és irányítja a beosztottak munkáját, folyamatos szakmai fejldését.
  • Biztosítja a megfelel információáramlást a felettesei és az egyéb területek felé.
  • Közremködés a raktári és termelési anyagáramlási folyamatok optimalizációjában.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Legalább 5 éves készletkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szint számítógépes ismeretek (MS Office, SAP elny)
  • Kiváló anyagismeret
  • Hajlandóság a folyamatos fejldésre
  • Terhelhetség
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód
  • Vevorientáltság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejldési lehetségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال